Hét Vezér utcai telephely

Játékos tanulás,

természetközeli fejlődés

6 csoportos óvodánk Hajdúböszörmény kertvárosi övezetében, a középkertben várja városunk örökmozgó gyermekeit. Zöldövezeti elhelyezkedése biztosítja a kellemes, nyugodt, ugyanakkor inspiráló óvodai életet. Terjedelmes udvarunk füves, virágos – elrendezése ideális a kicsik mozgásigényének kielégítéséhez. Csoportszobáink tágasak, és megtalálható bennük minden, amire a játékos tanuláshoz szükség lehet.

Nevelőtestületünket sokoldalúan képzett, innovatív, elhívatott pedagógusok alkotják, kiknek legfőbb célja a gyermekek tiszteletben és szeretetben való nevelése. Óvodapszichológus, gyógypedagógus, fejlesztőpedagógus és logopédus segíti a gyerekeket, óvodapedagógusokat, valamint az érintett szülőket.

Színvonalas programok gazdagítják óvodai életüket: a hagyományok tisztelete mellett a mai modern korral lépést tartva arra is törekszünk, hogy a gyerekek személyiségfejlesztése sokoldalúan történjen. A hatékonyság érdekében korszerű, innovatív módszereket alkalmazva, változatos tevékenységeket és különfoglalkozásokat biztosítunk óvodásaink számára.

Hiszünk abban, hogy a gyerekek érzik, itt biztonságban vannak. Sok-sok érdekes tevékenységet végezhetnek és számunkra ők a legfontosabbak. Célunk egyértelműen kifejezi, hogy – a szülőkkel együtt nevelve – olyan gyermekek harmonikus személyiségfejlesztésére adunk lehetőséget, akik örömmel élik óvodás éveiket.

about_04
Tevékenységek

Lehetőségeink közül néhány

 • Játékos angol foglalkozás
 • Sakkjátszótér program
 • Boldogságóra program
 • Hittan
 • Néptánc
 • Kreatív kézműves tevékenységek
 • Mini-színjátszókör
 • Kutyás terápia
Tanulj velünk

Elérhető foglalkozásaink

Térítésmentes foglalkozások
Térítésmentes foglalkozások
nálunk jó óvodásnak lenni
 • Logopédia Dr. Lajosné Dóka Tímeával szerda délelőtt
 • Fejlesztő pedagógus Elekné Kapros Anikóval heti 1 alkalommal
 • Gyógypedagógia Nagy Máriával csütörtök délelőtt
 • „Kreatív kezek” kézműves foglakozás hetente 1 alkalom.
 • Foglalkoztatók: Bíró Lászlóné, Gyöngyösi Petra, Polgáriné Bujdosó Anikó, Tara Csilla Bernadett, Zolnai Aladárné
 • „Angolra hangolva” Játékos angol Oroszné Lengyel Máriával péntek délelőtt
 • Görögkatolikus hittan Molnár Ildikóval csütörtök délelőtt
 • Sakkjátszótér Kovácsné Fodor Anikóval szerda délután illetve Marjainé Kiss Judittal csütörtök délután
 • Bozsik Ovi-Foci Kovácsné Fodor Anikóval hétfő délelőtt
 • Mini-Színjátszókör Máté Csabánéval havonta 1 alkalom
Térítéses foglalkozások
Térítéses foglalkozások
nálunk jó óvodásnak lenni
 • Kutyaterápia Szima Magdolnával, Polgáriné Bujdosó Anikóval és Bíró Lászlónéval csütörtök délután
Keress meg minket

Itt találod óvodánkat